Odmrożona "Endorfina" czyli powoli otwieramy sezon.Dziś usłyszeliśmy radosną informację iż możemy działać od 04 maja. Ponieważ potrzebujemy jeszcze kilku dni na uporządkowanie naszych spraw, "Endorfina" rusza od 11-go maja.

Rząd nałożył na nas pewne obostrzenia, dlatego do odwołania będą obowiązywały zasady opisane poniżej:

1 - W obiekcie jednocześnie może być zameldowanych nie więcej niż 16 osób

2 - Sala kominkowa i wiata grillowa pozostają zamknięte (nie dotyczy wynajmu na wyłączność przez osoby zakwaterowane wspólnie)

3 - W łazience na dole, oraz przy wejściu znajdziecie środki dezynfekujące.

4 - Zastrzegamy sobie prawo odmowy zameldowania osób, których stan zdrowia będzie budził nasze wątpliwości. Jednocześnie informujemy że każda osoba z objawami wskazującymi na zarażenie COVID-19 będzie zgłaszana służbom sanitarnym.

5 - W przypadku pogorszenia się stanu zdrowia prosimy natychmiast zgłosić to personelowi obiektu. Uruchomimy specjalne pomieszczenie w którym chory będzie mógł spokojnie oczekiwać na przyjazd służb sanitarnych.

6 - Nie będzie możliwości zakupu wyżywienia (możliwe będzie zamówienie cateringu)

Mamy nadzieję że już za kilka, kilkanaście tygodni sytuacja będzie się polepszać i będziemy mogli w pełni cieszyć się urokami okolicy i naszej miejscówki. Póki co dbając o siebie wzajemnie postarajmy się trzymać dystans i być odpowiedzialnymi za swoje i innych, zdrowie. Z naszej strony możecie liczyć na pełne wsparcie. Wszelkie wątpliwości i pytania kierujcie do nas bezpośrednio na numer +48 608 698 567, lub pocztą elektroniczną na adres: noclegiendorfina@gmail.com