top of page

Odmrożona "Endorfina" czyli powoli otwieramy sezon.Dziś usłyszeliśmy radosną informację iż możemy działać od 04 maja. Ponieważ potrzebujemy jeszcze kilku dni na uporządkowanie naszych spraw, "Endorfina" rusza od 11-go maja.

Rząd nałożył na nas pewne obostrzenia, dlatego do odwołania będą obowiązywały zasady opisane poniżej:

1 - W obiekcie jednocześnie może być zameldowanych nie więcej niż 16 osób

2 - Sala kominkowa i wiata grillowa pozostają zamknięte (nie dotyczy wynajmu na wyłączność przez osoby zakwaterowane wspólnie)

3 - W łazience na dole, oraz przy wejściu znajdziecie środki dezynfekujące.

4 - Zastrzegamy sobie prawo odmowy zameldowania osób, których stan zdrowia będzie budził nasze wątpliwości. Jednocześnie informujemy że każda osoba z objawami wskazującymi na zarażenie COVID-19 będzie zgłaszana służbom sanitarnym.

5 - W przypadku pogorszenia się stanu zdrowia prosimy natychmiast zgłosić to personelowi obiektu. Uruchomimy specjalne pomieszczenie w którym chory będzie mógł spokojnie oczekiwać na przyjazd służb sanitarnych.

6 - Nie będzie możliwości zakupu wyżywienia (możliwe będzie zamówienie cateringu)

Mamy nadzieję że już za kilka, kilkanaście tygodni sytuacja będzie się polepszać i będziemy mogli w pełni cieszyć się urokami okolicy i naszej miejscówki. Póki co dbając o siebie wzajemnie postarajmy się trzymać dystans i być odpowiedzialnymi za swoje i innych, zdrowie. Z naszej strony możecie liczyć na pełne wsparcie. Wszelkie wątpliwości i pytania kierujcie do nas bezpośrednio na numer +48 608 698 567, lub pocztą elektroniczną na adres: noclegiendorfina@gmail.com


Comments


bottom of page