top of page
Oferta

LOKALIZACJA

Odkryj magiczny pensjonat Endorfina w malowniczej miejscowości Szczawnik, otoczonej urokami Beskidu Sądeckiego i paśmem Jaworzyny Krynickiej. To idealne miejsce na relaks i odprężenie w górach!

 

Nasz pensjonat to raj dla miłośników przyrody, górskich wędrówek i spokoju. Czekają na Ciebie komfortowe pokoje z widokiem na przepiękne górskie krajobrazy, gdzie każdy poranek zaczynasz od świeżego powietrza i śpiewu ptaków. Po dniu pełnym aktywności w górach, zrelaksuj się w naszym spa, korzystając z sauny lub basenu.

 

"Endorfina" to także doskonałe miejsce na romantyczny weekend we dwoje, rodzinne wakacje czy firmowy wyjazd integracyjny.

Nasza lokalizacja, zaledwie 5 kilometrów od urokliwej Muszyny, sprawia, że możesz zwiedzić okolicę, cieszyć się lokalną kuchnią i poznawać kulturę tego regionu.

Przyjazna obsługa i wysoki standard usług sprawią, że Twój pobyt u nas będzie niezapomniany. Zarezerwuj już teraz i rozpocznij swoją przygodę w Beskidzie Sądeckim!

OFERTA

Posiadamy w sumie 8 pokoi z łazienkami - 2,3 i 4 osobowe, w sumie dla 22 osób (tryb komfortowy) W razie gdyby ktoś chciał upchnąć rodzinę w trzech pokoleniach, możemy pomieścić max 35 osób.

 

W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, telewizor, oraz szafa, stolik i krzesła. Na dwóch piętrach dodatkowo komplety wypoczynkowe i mała biblioteczka dla tych, którzy cenią sobie częsty brak zasięgu GSM. Na dole cześć wspólna z miejscem do siedzenia, jedzenia, grania w gry planszowe, oraz oglądania TV. Tutaj również znajdziecie lodówkę, mikrofalę, czajnik, szklanki, talerze, sztućce itp.

Mamy także stół do gry w bilard z którego można korzystać bezpłatnie, acz zachęcamy by jednak wychodzić z domu ;) Oferujemy całkiem sprawne WiFi, które obejmuje zasięgiem praktycznie cały dom.

Na zewnątrz znajduje się wiata z grillem i ławami, pod którą można przyjemnie spędzić czas. Chałupa jest ogrzewana, ma ciepłą wodę (dogrzewaną słońcem), balkony w sześciu pokojach i masę pozytywnej energii.

Jako posiadacze psa husky informujemy że psiarze są bardzo mile widziani, acz przestrzegamy, że ze względów bezpieczeństwa i dla komfortu innych gości, psy mają być pod stałą kontrolą właścicieli, tak aby nie dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji (nie przyjmujemy tłumaczeń: on nie gryzie, on tylko się wita, on tylko chce powąchać). Mam nadzieję że oczywistym jest również, iż właściciele sprzątają po swoich pupilach wszelkie nieczystości, oraz ponoszą koszty ewentualnych zniszczeń wyrządzonych przez ukochane zwierzątka (polecam OC psa - do kupienia wraz z ubezpieczeniami np. domu, czy mieszkania).

Zwierzęta przebywające u nas muszą również posiadać aktualne szczepienia obowiązkowe w naszym kraju (zastrzegamy sobie prawo do weryfikowania aktualności szczepień). Uprzedzając pytanie – tak, są kleszcze – warto psa zabezpieczyć. Na życzenie i w miarę dostępności posiadamy również do Waszej dyspozycji: łóżeczko turystyczne, zatyczki do gniazdek zabezpieczające przed dziecięcą fantazją, oraz gry planszowe i mały bilard dla najmłodszych.
W sezonie zimowym udostępniamy zamykaną narciarnię oraz suszarnię do butów narciarskich.

INFORMACJE PRAKTYCZNE​

Jesteśmy otwartymi ludźmi, którzy chcieliby abyście u nas wypoczęli, dlatego będziemy się starali dogodzić wszystkim, co nam się pewnie nie uda, ale pomarzyć można. Jednak by pomóc nam zbliżyć się do ideału, uczulamy naszych gości, by zachowywali rozsądek w zachowaniu i zwracali uwagę na innych. Nie wymagamy ciszy jak makiem zasiał, jednak w razie gdybyśmy uznali, że dzieje się zbyt wiele, będziemy się starali delikatnie sugerować opanowanie ;) Z tego powodu od godziny 22.00 do 6.00 rano obowiązuje cisza nocna. 
Ostrzegamy również że jest to wieś, a w związku z tym trzeba być przygotowanym na pewne zjawiska z tym związane, takie jak - odgłosy krów (muuuuu), owiec (beeeeee), psów (chau chau, wow, wow itp.) żab (kum, kum czy jakoś tak), świerszczy i innych żyjątek polno, łąkowo, wiejskich. Tak, budzi nas często kogut sąsiadów (kukuuryykuuuuu!!!!). Wspominamy o tym ponieważ nie dociera tu miejski zgiełk i hałas, a co za tym idzie, szczeknięcie psa wśród takiej ciszy czasem może zwalić z łózka i nie – nie zadzwonimy do sąsiada żeby zabronił kogutowi piać z rana :)

bottom of page