Festiwalowy zawrót głowy 03-05 września 2021 r.


W tym roku "Endorfina" jest partnerem Europejskiego Festiwalu Biegowego. Poza biegaczami będziemy mieli również zaszczyt gościć u nas ekipę organizatora ponieważ jeden z punktów kontrolnych został wyznaczony pod naszym domem. Będzie więc możliwość kibicowania ultrasom z dystansów 60 km i 100 km z naszych balkonów.

Dla nas to ogromna radość i wielkie święto biegowe. Będziemy o Was dbać jak tylko umiemy najlepiej. Do dyspozycji jak zawsze pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, TV i WiFi.

Pełne wyżywienie dostosowane do potrzeb biegaczy według przepisów dietetyków.

Pakiet biegacza "kop na start" czyli prowiant zamiast śniadania dla biegnących najdłuższe dystanse. Kto pamięta zeszłoroczny samozwańczy punkt żywieniowy Endorfiny, ten wie że koło naszego menu nie da się przejść obojętnie.

W miarę naszych możliwości możemy zaoferować Wam podwózkę w okolice startu i odbiór z mety. Szczegóły do ustalenia na miejscu.

Pakiet UltraEndorfina - dwa noclegi + węglowa obiadokolacja w piątek + pakiet "kop na start" lub śniadanie + obiadokolacja w sobotę + śniadanie w niedzielę = tylko 200 zł od osoby.