top of page

Sądecki Dogtrekking z Endorfiną.

Jakiś czas temu spacerując ze znajomymi po naszych pięknych lasach wpadliśmy na pomysł, że byłoby pięknie zorganizować jesienną imprezę dla psiarzy w naszych okolicach. Tak powstał pomysł I-go Sądeckiego Dogtrekkingu - Tropami Tajgi. Od słów do czynów wiele nam nie trzeba, więc impreza została zaplanowana i odbędzie się 17 października 2020 r. Będzie profesjonalny pomiar czasu, pakiety startowe z pamiątkowymi koszulkami i niespodziankami, nagrody dla najlepszych, poczęstunek na mecie dla wszystkich zawodników i najsmaczniejsze (tak, dobrze przeczytaliście) najsmaczniejsze na świecie medale dla psów :D

Zostało naprawdę niewiele czasu, więc wchodźcie na nasze wydarzenie https://fb.me/e/1vxJ3lKIh i wysyłajcie zgłoszeniowego maila na adres: sadeckidogtrekking@gmail.com z imieniem, nazwiskiem, imieniem psa, nr. tel. oraz rozmiarem koszulki. W razie wątpliwości dzwońcie do nas.

Endorfina dla dogtrekkingowców posiada jeszcze trochę wolnych miejsc noclegowych, więc nie zwlekajcie i rezerwujcie miejsca.


Comments


bottom of page